Defense Zone 3 Kısa Süreliğine Ücretsiz @ Google Play

ferdi
7 ay önce

Popüler aksiyon/strateji oyununun uzun zamandır beklenen devamına hoş geldin! Yeni silahlar, araziler ve pek çok seçenek! Artık her oyun oturumu daha dinamik ve heyecan verici.

Oyunun özü hâlâ aynı: bütün düşman orduları ne pahasına olursa olsun yok etmek için savunmalarına saldırıyor. Ama artık her zamankinden daha güçlü ve sinirliler.

Eski, zaman içinde kendini kanıtlamış taretlerin yanı sıra tamamen yeni silah türlerine de erilebileceksin. Mevcut bütçeni nasıl harcayacağına karar vermek sana kalmış. Yeni kuleler mi inşa etmelisin ya da elindekileri yükselmeli ve desteklemeli misin? Taretler saldırı menzili, atış hızı ve hasar türüne bağlı olarak değişiyor. Kazanmanın tek yolu bunları birleştirmek böylece tamamlanıyorlar ve birbirlerini güçlendiriyorlar.

Esnek zorluk ayarları oyunun mümkün kıldığı azami zevki her oyuncunun tatmasına olanak tanıyor. Eğer tecrübeli bir komutansan başarı için her saniyenin sayıldığı ve her şeyin seçtiğin yeteneğe ve taretlerini akıllı biçimde yerleştirmene bağlı olduğu yoğun, acımasız savaşlara bayılacaksın. Eğer yeni bir oyuncuysan kolayca eğitilebilecek ve kendini ciddi savaşlara hazırlayabileceksin.

Her iki şekilde de dikkatlice tasarlanmış haritalar ve kapsamlı taret türleri sana sanal olarak sonsuz taktik seçenekler sağlıyor. Çekici, detaylı araziler, titizlikle çizilmiş kuleler ve inanılmaz özel efektler ile gözlerini ekrandan alamayacaksın.

Oyunun tüm görünümleri kule istatistikleri, düşman gücü, arazi karakteristikleri ve özel silahlar dâhil özenle dengelendi. Aşırı kolay oynanabilirlikten hiçbir zaman sıkılmayacaksın. Her seviye sana meydan okuyacak. Meydan okumayı kabul etmeye hazır mısın?

Özellikler:
• Ultra HD (4K) çözünürlükte grafik çözünürlüğü
• Dört zorluk seviyesi
• Sekiz taret türü
• Hava Bombardımanlarından Nükleer Bombalara sekiz özel yetenek
• Çeşitli mevsimler ve arazi türleri
• 20'nin üzerinde dil desteği

Yorum Yok