Jabra Elite 25e Bluetooth Kulaklık 230 ₺ @ Hepsiburada

ferdi
7 ay önce

Uzun kullanım süresi ve estetik hatlarıyla dikkat çeken Jabra Elite 25e Bluetooth Kulaklık, gün boyunca gelen çağrıları cevaplayabilmeyi ve müzik dinlemeyi mümkün hâle getiriyor. Üstün ses kalitesine sahip olan cihaz, kablosuz Bluetooth teknolojisi ile rahat ve konforlu kullanım arayanlara sesleniyor. Yağmura ve rüzgara dayanıklı olan ürün, sağlam yapısı ile dış alanlarda kolaylıkla kullanılabiliyor.

Sınıfının En İyi Konuşma Süresi

  • Birinci sınıf arama kalitesine sahip olan bluetooth kulaklık, farklı alanlardan yapılan aramalar için rüzgar sesine karşı tümleşik koruma özelliği ile rahat bir konuşma deneyimi sunuyor. Kulaklık ile çevredeki sesler yerine sadece görüşmelere odaklanabiliyorsunuz. 10 mm'lik hoparlörleri ile birinci sınıf ses kalitesi sunan kulaklık modeli, sınıfının en iyi konuşma süresi olan 18 saatlik bir kullanıma imza atıyor.
  • Hava koşullarına dirençli yapısı ile beğeni toplayan ürün, her türlü dış ortamda üstün ses kalitesi sağlıyor. Su geçirmeyen ve rüzgardan etkilenmeyen yapısı ile koşu anında veya doğa sporları için sporcuların tercih ettiği modellerden biri olmayı başarıyor.
  • Siri, Google Now ve Cortana gibi platformlara kısa yol erişimi sunan Jabra Elite 25e Bluetooth Kulaklık modelleri kullanıcılara tek tuşla sesli kontrol imkanı sağlıyor. Kulaklık üzerindeki tuşa basarak dijital asistanınızla anında iletişime geçebiliyorsunuz. Manyetik kablo tasarımı ise gün boyu rahat kullanımı destekliyor.
Yorum Yok