Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps – Season Pass 44.50 TL @ PS Store

ferdi
6 ay önce

BU SEASON PASS'DE MARVEL’S SPIDER-MAN: THE CITY THAT NEVER SLEEPS'İN TÜM ÜÇ BÖLÜMÜNÜN DE BULUNDUĞUNU LÜTFEN UNUTMAYIN.

Marvel’ın New York şehrindeki maceranıza devam etmek için Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps DLC’sini indirin. İlave görevler ve mücadeleler sunan üç hikâye bölümüne, Spider-Man evreninden yepyeni düşman gruplarına ve açılmayı bekleyen ilave kostümlere erişim sağlayın. Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps DLC’sini satın almak size çıktıkları anda üç hikâye bölümünü indirmenizi sağlar.

İçeriğe Genel Bakış:
• Marvel’s Spider-Man: Soygun – Felicia Hardy nam-ı diğer Black Cat şehre geri döndü ve Marvel’ın New York şehrinde Spider-Man için etrafa ipuçları bırakıyor.
• Marvel’s Spider-Man: Bölge Savaşları – Spider-Man, Maggia suç ailesi ve çete lideri Hammerhead arasındaki bölge savaşını, Marvel’ın New York şehrinde büyük kayıplar yaşanmadan önce sona erdirmek zorunda.
• Marvel’s Spider-Man: Silver Lining – Silver Sable, çalınan Sable International teknolojisini ve teçhizatını Maggia'nın haydutlarından geri almaya geliyor ve Spider-Man şehri faciadan korumak için zoraki müttefiklerine güvenmek zorunda.

Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps, Marvel’s Spider-Man için indirilebilir içeriktir. Ayrı satılabilir. İlgili indirilebilir içeriği oynamak için Marvel’s Spider-Man gereklidir.

Yorum Yok