Oppo Reno 4 128GB Siyah 3.600 TL @ Amazon

ferdi
7 ay önce

OPPO Reno4 En İyi Halinizi Yakalamanın Yeni Yolları Dünyaya her seferinde en iyi halinizi göstermenize olanak tanıyan benzersiz kamera modlarıyla zinde kalın. Hareket Halinde Bile, En İyi Haliniz! . Yapay Zeka Renkli Portre Bırakın özneniz siyah-beyaz bir arka plana karşı canlı renklerle ışıldasın.

Bu ayırt edici stil, tüm gözlerin kaydettiğiniz veya fotoğrafını çektiğiniz kişinin üzerinde olmasını sağlar. Efekti fotoğraflarda daha da ileri götürmek için arka plan bulanıklaştırma ile ilgili ince ayar da yapabilirsiniz. Monochrome Video Video kaydında kırmızı, yeşil veya mavi rengi seçin ve koruyun ve geri kalan renkleri siyah-beyaza çevirin. 960fps Akıllı Ağır Çekim¹ En kısa anların bile tüm ihtişamını gözler önüne serin. Odak, hareket eden nesneye otomatik olarak kilitlenir, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Ön Sabit Video Sarsılamayan Stabilite Her zaman popüler olan Ultra Sabit Video'yu, Ön Sabit Video'yu ekleyerek bir üst seviyeye çıkardık. Artık vloglardan video mesajlarına kadar, hareketli bir anın enerjisini herhangi bir bulanıklık olmadan kaydedebilirsiniz.

Ultra Video Sabitleyici 3.0 Sarsılamayan Stabilite Reno4 ayrıca, EIS kullanarak titreyen ellerle çekilen klipleri düzelterek arka kameralarla çekilen videoları her zaman olduğu gibi sabit hale getirir. SOLOOP Akıllı Video Düzenleyici Videolarınızı Sinemaya Dönüştürün Ekstra uygulamaları indirmeden videolarınıza sinematik bir hava katmak ister misiniz? Video düzenleme moduna doğrudan albümünüzden girin³ ve sadece iki adımda mucize yaratın: bir video seçin ve bir arka plan şarkısı ekleyin.

Karanlıkta Bile En İyi Haliniz! Gece Portresi Bu göz alıcı modda, canlı bir gece fonunda çarpıcı portreler çekin. Ultra Gece Selfiesi Düşük ışıklı ortamlarda bile, sizi ve arkadaşlarınızı en iyi şekilde gösteren zengin, dinamik selfieler çekebilirsiniz. Ultra Karanlık Modu Loş ışıkta bile mükemmel anı yakalayın. 108MP Ultra-net Görüntü 108MP çözünürlük, fotoğraflarınızdan hiçbir ayrıntının kaçamayacağı anlamına gelir. Çektiğiniz her bir karede yüz milyonlarca detayın kristal netliğinde parlamasına izin verin.

Ultra İnce Gövde Şaşırtıcı derecede İnce, Lüks bir biçimde Hafif Yalnızca 7.7 mm ve 165 g⁴ ağırlığıyla, bu gövdenin pek çok özelliği barındırabilmesi bir mucizedir. Çift Delikli Ekran Hayallerinizdeki Ekran % 90.7 ekran/gövde oranı⁵, canlı renkler ve TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası, onu tüm gün bakabileceğiniz bir ekran haline getirir. Netflix HD Yayın Sertifikası Sergilenen En Harika Hikayeler Reno4'ün Netflix HD Yayın Sertifikası sayesinde artık en sevdiğiniz Netflix şovunun son bölümünü HD olarak izleyebilirsiniz.

Yapay Zeka ile Geliştirilmiş Akıllı Sensör Yapay zeka ile geliştirilmiş Akıllı Sensörümüz, duruşunuzu ve el hareketlerinizi tanıyarak size ultra akıllı bir deneyim sunar. Akıllı Temassız Kontrol İster meşgul olun, ister sadece ekranınızı parmak izinden uzak tutmak istiyor olun; telefonunuzu dokunmadan bile kontrol etmek için hareketlerden faydalanabilirsiniz. Akıllı Rotasyon Artık uzanmadan önce ekranınızın yönünü manuel olarak ayarlamanıza gerek yok.

30W VOOC Hızlı Şarj 4.0 Sektör lideri 30W VOOC Hızlı Şarj 4.0, telefonunuzu 20 dakikanın altında bir süre içerisinde %1'den %50'ye çıkarır⁶ ve 4015 mAh pil⁷ tüm gün kullanım sunar. Güç tasarrufu çok önemli olduğunda, Süper Güç Tasarrufu Modu sizi korur. Yalnızca %5 pil kaldığında bile WhatsApp'ta 1,5 saate kadar sohbet edebilirsiniz.

Qualcomm Snapdragon 720G Çok Yönlü Bir Performans Snapdragon 720G işlemci, oyundan akışa kadar en yüksek performansı sağlar. Her yönüyle yüksek teknoloji optimizasyonları sayesinde arkanıza yaslanıp ultra akıcı bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik tüm bunların yanı sıra8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı elde edeceksiniz.

ColorOS 7.2 Hızlı Dönüş Balonu⁹ Küçük bir yüzen pencere, telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanırken oyundaki yeniden doğma süresini dikkat etmenizi sağlar. Doğru zaman geldiğinde, harekete geri dönmek için sadece dokunmanız yeterlidir. Tek Elle Kullanım Modu Tek elle kullanılan bir telefon ile büyük ekran da uyumlu olabilir. Bu mod, daha kolay uygulama erişimi için simgelerinizi geçici olarak başparmağınızın yanındaki köşeye sıkıştırır. 3 Parmak ile Kaydırarak Ekran Görüntüsü Alma Çok adımlı işlemleri unutun; yalnızca 3 parmak ile kaydırarak bir ekran görüntüsü alın.

OPPO Share¹⁰ OPPO Share; fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları cihazdan cihaza paylaşmayı çocuk oyuncağı haline getirir. Ayrıca, bilgisayar karmaşasını ortadan kaldırabilir ve dosyalarınızı kablosuz olarak gönderebilirsiniz. OPPO RELAX Telefonunuzu Bir Sakinlik Cenneti Yapın Epic Sound'daki Danimarkalı ses uzmanlarıyla işbirliği içinde, rahatlamanıza yardımcı olacak bir ses deneyimleri kitaplığı geliştirdik: yatıştırıcı sesler, doğa sesleri, nefes egzersizleri ve daha fazlası. 1. Reno4'ün ağır çekim videoları 240 fps'de yakalanır ve 960 fps kare hızı oluşturmak için bir kare ekleme algoritması kullanır. 2. Akıllı Temassız Kontrol kaydırması şu anda yalnızca Facebook, Instagram, Tiktok ve YouTube için geçerlidir.

Akıllı Hava Kontrolü ile çağrı yanıtlama yalnızca sesli çağrılar için geçerlidir ve video çağrıları veya üçüncü taraf çağrı uygulamaları için geçerli değildir. Kullanıcılar bu özelliği Ayarlar- Elverişlilik- Hareketler ve İşaretler- Hava Hareketleri'ne girerek etkinleştirebilirler. 3. Albüm Hızlı Düzenleme özelliği yalnızca listelenen bölgelerde kullanılabilir: Hindistan, Endonezya, Tayland, Vietnam, Malezya, Filipinler ve Tayvan. 4. Cihaz bileşenleri ve ölçüm yöntemlerinde küçük farklılıklar nedeniyle, cihaz kalınlığı ± 0,2 mm ve ağırlığı ise ± 3 g farklılık gösterebilir. 5. Ekran boyutu diyagonal olarak santimetre cinsinden ölçülür. Reno 4’ün ekran boyutu tam bir dikdörtgen olarak 6.4 inçtir (yaklaşık 16.3 cm) ve ekran / gövde oranı %90.7'dir (aktif alan).

Gerçek görüntülenebilir alan, yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha azdır. 6. OPPO tarafından yapılan testlerde ölçüldüğü üzere Reno4 20 dakikada %50 şarj olur. Gerçek şarj süresi, cihazın özel durumuna veya pil kullanımından sonra ortam sıcaklığı veya performans düşüşü gibi bireysel farklılıklara bağlı olarak değişebilir. 7. 4015mAh, tipik pil değeridir. Nominal (minimum) kapasite 3920mAh'dir. 8. Görüntülenen kalan pil gücü cihazdan cihaza değişebilir. Testte doğruluğu sağlamak için % 5 pil, 4000mAh pilin %5'ine eşdeğer bir şekilde 200mAh olarak tanımlanmıştır.

Yorum Yok