Prison Architect - Ücretsiz @ GOG

ferdi
8 ay önce

Bir Maksimum Güvenlik Hapishanesi inşa edin ve yönetin. Güneş, sabahın erken saatlerinde ışınları güzel bir kırsal kesime yayarken saat işlemeye başlar. Sarı otobüsleri ile gelecekteki hapishanenize koşturan maksimum güvenlikli mahkumların işini alıkoymak için bir hapishane inşa etmelisiniz. İşçileriniz son tuğlayı döşerken, bir sonraki mahkum girişine yer açabilmeniz için ilk uygun hücre bloğuna başlamaları gerektiğinden dinlenmelerine izin verecek vaktiniz yok. Hepsinin yorgun kafalarını koyabilecekleri bir yeri olduğunda eğlence gerçekten başlayabilir.

Bir kantine, revire ve bir nöbet odasına ihtiyacınız olacak, oh, tuvalete dalmayı da unutmayın, yoksa işler karışacak, peki ya egzersiz alanı? Veya hücre hapsi hücreleri? Veya bir infaz odası?

Dungeon Keeper, Dwarf Fortress ve Theme Hospital'dan esinlenen ve 1 milyondan fazla oyuncunun içeride geçirdiği Prison Architect, dünyanın en iyi kilitlenmesidir. Harika 10 saatlik kampanyayı oynayın Sandbox modunda kendi supermax veya liberal cennetinizi inşa edin Kaçış modunda sizin veya başkasının hapishanesinden kaçmaya çalışın

Yorum Yok