Samsung Galaxy M51 128 GB + AKG N200A Kulaklık 3560 TL @ Hepsiburada

ferdi
6 ay önce

Samsung Galaxy M51 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) cep telefonunu alacak müşteriler 16.01.2021 (00:01’den itibaren) – 20.01.2021 (23:59’a kadar) tarihleri arasında geçerli olan AKG N200A Bluetooth Kulaklık kampanyasından faydalanabilmektedir.

- Kampanyadan ürünü satıcı Hepsiburada alan müşteriler faydalanabilmektedir.

- Kampanya kapsamında bedelsiz olarak verilecek olan AKG N200A Bluetooth Kulaklık, cep telefonu ile beraber gönderilecek olup cep telefonu sepete eklendiğinde kulaklık otomatik olarak eklenecektir.

- Kampanya kapsamında bedelsiz verilecek olan AKG N200A Bluetooth Kulaklık ürününe ilişkin tüketici tarafından renk seçimi yapılamayacak olup; stok durumuna göre gönderilecektir ve ürün stoklarla sınırlıdır.

- Her bir tüketici kampanyaya en fazla bir kere katılabilir. Yalnızca ürüne ilişkin düzenlenen faturada adı geçen kişi kampanyaya katılabilir. Faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet kazanma şansını yakalamaktadır.

- Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda bedelsiz ürün kazanılamaz.

- Telefonun iade edilmesi halinde bedelsiz ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Hepsiburada kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Yorum Yok