Wolfenstein: The Old Blood 9 TL @ Playstore

ferdi
6 ay önce

Wolfenstein: The Old Blood büyük beğeni toplamış FPS Wolfenstein: The New Order’ın öncesini anlatan, kendi başına çalışabilen (standalone) bir yapım. 8 bölüm ve iki bağlantılı hikâye içeren bu yeni macera MachineGames’in iyi olduğu her şeye sahip: heyecan dozu yüksek aksiyon, etkileyici bir hikâye ve sıkı FPS çatışmaları. Savaş kahramanı B. J. Blazkowicz olarak kendinizi bolt-action tüfeği, bomba atar Kampfpistole gibi yeni silahlarla donatın, ilerlemekte olan Nazi savaş makinesinin planlarını bozun ve duvarlara tırmanmak ya da daha önce görülmemiş Nazi düşmanlarını alt etmek için çiftli borularınızı kullanın.

Yıl 1946 ve Naziler 2. Dünya Savaşı’nı kazanmak üzereler. Gidişatı Müttefiklerin lehine çevirmek için B. J. Blazkowicz, Bavaria’nın derinliklerinde epik, iki parçalı görevini yerine getirmelidir.

Wolfenstein: The Old Blood’ın ilk bölümü Rudi Jäger ve Den of Wolves’ta, General Deathshead’in ikamet ettiği yerin koordinatlarını çalmak için Castle Wolfenstein’a sızan B. J. Blazkowich manyak bir hapishane müdürüyle karşı karşıya geliyor. İkinci bölüm Dark Secrets of Helga Von Schabbs’ta ise kahramanımızın koordinat arayışı onu karanlık ve kadim güçleri ortaya çıkarma ihtimali bulunan takıntılı Nazi arkeologların bulunduğu Wulfburg kendine götürüyor.

Yorum Yok